Psst...

Do you want to get language learning tips and resources every week or two? Join our mailing list to receive new ways to improve your language learning in your inbox!

Join the list

Polish Script Request

Thomas
Complete / 171 Words
by Markius -

Torebki do gotowania na parze w kuchence mikrofalowej Jana Niezbędnego są idealną propozycją dla osób które nie lubią tracić czasu na gotowanie a chcą jeść smaczne i zdrowe posiłki. Wystarczy zwykła kuchenka mikrofalowa i oczywiście to co chcemy ugotować na parze: warzywa, owoce lub ryby świeże albo mrożone. Po kilku minutach otrzymamy gotowa danie o naturalnym kolorze i aromacie które posiada więcej wartości odżywczych w porównaniu z potrawami gotowanymi tradycyjnie. Umyte, pokrojone i lekko przyprawione produkty włóż do torebki, szczelnie zamknij torebkę przesuwając palcami po strunie. Wstaw torebkę do kuchenki mikrofalowej i ustaw rekomendowany czas gotowania. Zależy on od ilości włożonych produktów, ich rodzaju czy są świeże czy mrożone oraz od mocy kuchenki. Podczas gotowania torebka wzdyma się ponieważ wewnątrz niej wytwarza się para z wilgoci zawartej w produktach. Po wyjęciu torebki z kuchenki odczekaj chwilę. Następnie oderwij strunę i przełóż potrawę na talerz. Używając torebek do gotowania na parze Jana Niezbędnego można w wygodny i szybki sposób przygotować nie tylko pojedynczy produkt ale również całą potrawę. Smacznego! Życzy Jan Niezbędny.

Comments

Leave a comment

Note: this form is not for making a transcription. If you would like to transcribe this Script Request, please click the [ TRANSCRIBE ] button.

Overview

To make a new Audio Request or Script Request, click on Make a Request at the top of the page.

To record or transcribe for users learning your language, click on Help Others at the top of the page.

Recording and transcribing for other users will earn you credits and also move your own Requests ahead in the queue. This will help you get your requests recorded and/or transcribed faster.

Sponsored Links