Psst...

Do you want to get language learning tips and resources every week or two? Join our mailing list to receive new ways to improve your language learning in your inbox!

Join the list

Ukrainian Script Request

Commander
Complete / 259 Words
by abeille 0:00 - 1:57

(Журналіст) І великих і малих ласунів запрошують до палацу мистецтв на п'яте свято шоколаду. Тут протягом вихідних найрізноманітніші атракції:
створення будинків з шоколаду, майстер-класи з виготовлення листівок, цукерок, малюнків, показ шоколадних суконь та зведення п'ятиметрової піраміди з шоколадних плит.
(Андрій Сидор, організатор свята шоколаду) Шоколаду повинно вистачити усім, йото можна буде і скуштувати, його можна буде і придбати, можна буде щось зробити з шоколаду, буде перший чемпіонат з шоколадних аматорів.
(Журналіст) Провести вихідні у ліжку з найбажанішою жінкою планети Мерлін Монро... У широкий прокат на львівські кіноекрани виходить Арт-хаузна стрічка "Сім днів і ночей з Мерлін". Мелодрама, заснована на реальних подіях і справжніх почуттях.
(Олександра Ковальчук, організатор показу) По перше, це фільм, якій отримав цього року "Золотий глобус" за найкращу жіночу роль. По-друге, це фільм про легенду двадцятого сторіччя Мерлін Монро, і по-третє це фільм про самовираження...
(Журналіст) У недільний ранок о дванадцятій на площі Коліївщини співами розважатиме львівський гурт "Ойкумена". Музику, яку творять українські бандури та африканський арабан "банджем" можна послухати безкоштовно.
(Музика)
(Олена Коссак, керівник гурту "Ойкумена") Це наші, мої авторські твори , твори в нашій обробці сучасних пісень, народні твори, виконані в етно такому стилі теж сучасному і інструментальна музика. І навіть буде дві пісні, які грають інші гурти.
(Журналіст) А згадати дитинство вам допоможуть у музеї Олени Кульчицької на виставці яворівських забавок.
(Любов Кість, організатор виставки) Ці іграшки, окрім того, вони ще й функціональні, тому що вони рухомі. Вони рухають крильцями, вони рухають дзьобиками, можуть, наприклад, імітувати якісь рухи. І це, звичайно, для дитини, це розвиває дитячу уяву.
Вікторія Долокіра Ромадинський
Огляд дня.
Телеканал "Зік"

Comments

Leave a comment

Note: this form is not for making a transcription. If you would like to transcribe this Script Request, please click the [ TRANSCRIBE ] button.

Overview

To make a new Audio Request or Script Request, click on Make a Request at the top of the page.

To record or transcribe for users learning your language, click on Help Others at the top of the page.

Recording and transcribing for other users will earn you credits and also move your own Requests ahead in the queue. This will help you get your requests recorded and/or transcribed faster.

Sponsored Links