Psst...

Do you want to get language learning tips and resources every week or two? Join our mailing list to receive new ways to improve your language learning in your inbox!

Join the list

Turkish Audio Request

jefftinsley
112 Words / 1 Recordings / 0 Comments

Her iş günün sonunda, her görevli, güvenle eve dönmesini sağlamak şirketimizin güvenlik programındaki tek ve en önemli amacıdır. Bu birbirimize ve ailelerimize bağlılığımızdır.

Ama güvenli çalışmanın başka önemli bir yararı var: sigorta masraflarımızı düşürmeye yardım eder. Bu bize, diğer inşaat firmaları üzerinde bir avantaj sağlıyor. Bu, rakibimiz yerine projeyi neden bizim şirketimizin alacağını belirtir.

İstatistikler gösteriyor ki, ilk kurulum maliyetinde her dolar için, ortalama olarak, dört dolarlık bir gizli maliyet olacak. Bu saklı maliyetler, tıbbi faturaları (çok aylar veya yıllarca zarardan sonra), yasal ücretler, kaybolan maaşlar, sakatlık veya iyileştirme maliyetleri, arttırılmış sigorta primleri, ve başkaları şekillerde olabilir. Büyük bir sakatlığın gerçek tazminat talebinin ne kadar tutacağını, iki üç yıl öncesine kadar bilemeyebiliriz.

Recordings

 • Dolarlar ve Güvenli Çalışmanın Hissiyatı ( recorded by onero ), İstanbul Türkçesi

  Download Unlock
  Corrected Text
  more↓

  Her iş gününün sonunda, her görevlinin, güvenle eve dönmesini sağlamak şirketimizin güvenlik programındaki tek ve en önemli amacıdır. Bu birbirimize ve ailelerimize bağlılığımızdır.

  Ama güvenli çalışmanın başka önemli bir yararı var: sigorta masraflarımızı düşürmeye yardım eder. Bu bize, diğer inşaat firmaları üzerinde bir avantaj sağlıyor. Bu, rakibimiz yerine projeyi neden bizim şirketimizin alacağını belirtir.

  İstatistikler gösteriyor ki, ilk kurulum maliyetinde her dolar için, ortalama olarak, dört dolarlık bir gizli maliyet olacak. Bu saklı maliyetler, tıbbi faturaları (çok aylar veya yıllarca zarardan sonra), yasal ücretler, kaybolan maaşlar, sakatlık veya iyileştirme maliyetleri, arttırılmış sigorta primleri, ve başka şekillerde olabilir. Büyük bir sakatlığın gerçek tazminat talebinin ne kadar tutacağını, iki üç yıl öncesine kadar bilemeyebiliriz.

Comments

Overview

You can use our built-in RhinoRecorder to record from within your browser, or you may also use the form to upload an audio file for this Audio Request.

Don't have audio recording software? We recommend Audacity. It's free and easy to use.