Psst...

Do you want to get language learning tips and resources every week or two? Join our mailing list to receive new ways to improve your language learning in your inbox!

Join the list

Turkish Audio Request

tmclernon
190 Words / 1 Recordings / 0 Comments


Gizli Aşk Gizemli Aşk
Bir gün arkadaşlarla okulda otururken yanımızdan geçti. Daha ismini bile bilmiyordum. arkadaşım bana ‘'sen onu gerçekten seviyor musun ?'' diye sordu. Zaten ne olduysa o andan itibaren oldu. Niye böyle bir şey söylediğini sordum.bana ‘' hiiiç'' dedi. adeta rüzgar gibiydi.ona bakarken dalıp gidiyordum, sırada ondan gözümü . alamıyordum.Neyse günler geçti.sonra başkası da duymuş.ismi lazım değil bana ‘'onun çıktığı var…'' dedi. Bütün hayatım bitmişti …
sonra haftalar geçti. Bana çıkma teklifi etti. Benimde işim vardı daha tadını bile çıkaramadan ‘'evet'' dedim.onunla çıkıyordum.buna ama inanamıyordum. Neyse biz buluşmaya parka gittik.birlikte oturduk.
Çok heycanlanmıştım .bakışları yüreğimi . ısıtıyordu…bana ‘'seni seviyorum'' dedi. Ben utançtan bayılacaktım.neyse bu böyle sürdü…
Okul çıkışları beni evime kadar takip ediyordu.uzaktan uzaktan bakışıyorduk. Ben eve geldiğimde hep arıyordum.onsuz bir dakika bile bana bir ömür gibi geliyordu… Fakat sonra ayrıldık.niye mi ? çünkü beni severek çıkmamıştı. Başkaları aracılığıyla çıkmıştı. Ben de bunu biliyordum zaten. Onu gördüğümde içim yanıyordu.ama sonra alıştım.her şey bitmişti bunu nihayet kabullene bilmiştim.
Tam unutmuştum ki…
Bugün(15.03.2008) yine onu gördüm hem de bir başkasıyla…
Dünya başıma yıkıldı.sarmaş dolaştı.yanımda arkadaşlar vardı.çok kötü oldum.ama bozuntuya vermedim.ama içim yanıyordu…
Anlamıştım ki onu hala seviyorum…Lanet olsun ki SEVİYORUM..!

Recordings

 • Gizli Aşk ( recorded by mertkarakuzu ), Istanbul

  Download Unlock
  Corrected Text
  more↓

  Gizli Aşk Gizemli Aşk
  Bir gün arkadaşlarla okulda otururken yanımızdan geçti. Daha ismini bile bilmiyordum. Arkadaşım bana ‘'sen onu gerçekten seviyor musun ?'' diye sordu. Zaten ne olduysa o andan itibaren oldu. Niye böyle bir şey söylediğini sordum. Bana ‘'hiiiç'' dedi. adeta rüzgar gibiydi.ona bakarken dalıp gidiyordum, sırada ondan gözümü . alamıyordum.Neyse günler geçti.sonra başkası da duymuş.ismi lazım değil bana ‘'onun çıktığı var…'' dedi. Bütün hayatım bitmişti …
  sonra haftalar geçti. Bana çıkma teklif etti. Benim de işim vardı daha tadını bile çıkaramadan ‘'evet'' dedim.onunla çıkıyordum.buna ama inanamıyordum. Neyse biz buluşmaya parka gittik.birlikte oturduk.
  Çok heyecanlanmıştım .bakışları yüreğimi ısıtıyordu…bana ‘'seni seviyorum'' dedi. Ben utançtan bayılacaktım.neyse bu böyle sürdü…
  Okul çıkışları beni evime kadar takip ediyordu.uzaktan uzaktan bakışıyorduk. Ben eve geldiğimde hep arıyordum.onsuz bir dakika bile bana bir ömür gibi geliyordu… Fakat sonra ayrıldık.niye mi ? çünkü beni severek çıkmamıştı. Başkaları aracılığıyla çıkmıştı. Ben de bunu biliyordum zaten. Onu gördüğümde içim yanıyordu.ama sonra alıştım.her şey bitmişti bunu nihayet kabullenebilmiştim.
  Tam unutmuştum ki…
  Bugün(15.03.2008) yine onu gördüm hem de bir başkasıyla…
  Dünya başıma yıkıldı.sarmaş dolaştı.yanımda arkadaşlar vardı.çok kötü oldum.ama bozuntuya vermedim.ama içim yanıyordu…
  Anlamıştım ki onu hala seviyorum…Lanet olsun ki SEVİYORUM..!

Comments

Overview

You can use our built-in RhinoRecorder to record from within your browser, or you may also use the form to upload an audio file for this Audio Request.

Don't have audio recording software? We recommend Audacity. It's free and easy to use.