Psst...

Do you want to get language learning tips and resources every week or two? Join our mailing list to receive new ways to improve your language learning in your inbox!

Join the list

Polish Audio Request

hobs42
70 Words / 2 Recordings / 0 Comments
Note to recorder:

proszę o naturalną prędkość

Dawno, dawno temu, była sobie mała dziewczynka. Gdziekolwiek się pojawiła, potrafiła oczarować wszystkich swą urodą. Zarówno jej mama, a jeszcze bardziej babcia, kochały dziewczynkę nad życie, nie wiedząc w jaki sposób uchylić jej nieba. Pewnego razu, babcia uszyła dziewczynce czerwoną kapockę, która pasowała tak na jej śliczną główkę, że dziewczynka ani myślała się z nią rozstać choćby na chwilę. Od tej pory wszyscy nazywali ją : << Czerwonym Kapturkiem >>.

Recordings

 • Czerwony Kapturek ( recorded by Scarlett_Carter ), polski

  Download Unlock
  Corrected Text
  more↓

  Dawno, dawno temu, była sobie mała dziewczynka. Gdziekolwiek się pojawiła, potrafiła oczarować wszystkich swą urodą. Zarówno jej mama, jak i jej babcia, kochały dziewczynkę nad życie, nie wiedząc w jaki sposób uchylić jej nieba. Pewnego razu, babcia uszyła dziewczynce czerwony kapturek , który tak pasował na jej śliczną główkę, że dziewczynka ani myślała się z nim rozstaw, choćby na chwilę. Od tej pory wszyscy nazywali ją : << Czerwonym Kapturkiem >>.

 • Czerwony Kapturek ( recorded by Karol ), Małopolski

  Download Unlock

Comments

Overview

You can use our built-in RhinoRecorder to record from within your browser, or you may also use the form to upload an audio file for this Audio Request.

Don't have audio recording software? We recommend Audacity. It's free and easy to use.