Psst...

Do you want to get language learning tips and resources every week or two? Join our mailing list to receive new ways to improve your language learning in your inbox!

Join the list

Polish Audio Request

Polish4585
151 Words / 2 Recordings / 0 Comments

Widelec - urządzenie kuchenne z trzema lub czterema ostrymi metalowymi końcówkami i rączką, służące do zbierania jedzenia i jedzenia.
widelec, widelce, widelca, widelców, widelcowi, widelcom, widelec, widelce, widelcem, widelcami, widelcu, widelcach, widelcu, widelce

Łyżka - urządzenie kuchenne składające się z okrągłej, wklęsłej części i uchwytu, służące do mieszania, serwowania i jedzenia.
łyżka, łyżki, łyżki, łyżek, łyżce, łyżkom, łyżkę, łyżki, łyżką, łyżkami, łyżce, łyżkach, łyżko, łyżki

Nóż- urządzenie kuchenne składające się z metalowego ostrza i rączki, służące do cięcia i smarowania żywności lub innych rzeczy.
nóż, noże, noża, noży, nożowi, nożom, nóż, noże, nożem, nożami, nożu, nożach, nożu, noże

Patelnia - urządzenie kuchenne z płaskiego okrągłego metalu z długim uchwytem, ​​używane do gotowania i smażenia jedzenia.
patelnia, patelnie, patelni, patelni, patelni, patelniom, patelnię, patelnie, patelnią, patelniami, patelni, patelniach, patelnio, patelnie

Jedzenie- coś, co jedzą zwierzęta i ludzie. Jedzenie pozwala im na wzrost, rozwój oraz przeżycie.
jedzenie, jedzenia, jedzeniu, jedzenie, jedzeniem, jedzeniu, jedzenie

Recordings

Comments

Overview

You can use our built-in RhinoRecorder to record from within your browser, or you may also use the form to upload an audio file for this Audio Request.

Don't have audio recording software? We recommend Audacity. It's free and easy to use.